Domowa spiżarnia

Pobyt na świeżym powietrzu zazwyczaj zaostrza apetyt. Danielówka oferuje wyśmienita kuchnię oraz pyszne przetwory. Organizowane są Warsztaty Domowej Spiżarni, podczas których przygotowywane są wszystkie serwowane tutaj potrawy. Wyjeżdzający goście, oprócz niezapomnianych wrażeń z pobytu, zabierają ze sobą słoiki własnoręcznie przyrządzonych przetworów i kartki z przepisami na tutejsze smakowite dania.

Najlepsze bo własne

Domowa Spiżarnia, czyli nasze warsztaty kulinarne to przede wszystkim czas, w którym możesz nauczyć się wraz z nami przyrządzania przepysznych potraw jakie serwujemy oraz poznać tajniki swojskiej kuchni.

W zależności od sezonu, w jakim nas odwiedzisz w Domowej Spiżani będziemy przydządzać dżemy z owoców leśnych, grzybki marynowane, różnego rodzaju ciasta oraz potrawy obiadowe. Nie potrafisz gotować? Nauczymy Cię! Pamiętaj - nic nie smakuje tak dobrze jak własnej roboty przetwory!

Naszym przewodnim celem jest przywoływanie rozmaitych smaków, które przeniosą Cię z powrotem do Danielówki i pozwolą odprężyć się nawet gdy wrócisz już do domu po udanym wypoczynku w naszym eko-gospodarstwie. Konfitury, powidła, dżemy oraz inne przetwory jakie przygotujemy wspólnie - zabierzesz ze sobą w podróż powrotną aby móc dosłownie zasmakować we wspomnieniach.

 

Różnorodne pokoje

Wybierz swój

Okoliczne atrakcje

Znajdź coś dla siebie

Swojska kuchnia

Zasmakuj w danielówce