Agroturystyka

Agroturystyka Ciemiętniki (Danielówka)

U nas poczujesz się jak w domu.

Nawet daleko od domu.

Danielówka jest miejscem nietuzinkowym. Nie znajdziesz u nas basenów termalnych. Nie proponujemy Ci sztabu masażystów oraz kosmetyczek. Nie oferujemy widoku na morze czy Kasprowy Wierch. Nie obiecujemy, iż będziesz wdychać u nas powietrze identyczne z tym, jakie występuje w Szczawnicy Zdroju.

Spróbuj czegoś nowego. Czegoś, czego nie znajdziesz w innych rejonach naszej Polski. Zasmakuj w klimatach eko- i agro-, odwiedź nas i zobacz co na prawdę może odłączyć Cię od codzienności.

Zapewnimy Ci nie tylko święty spokój, który gwarantuje nasze położenie w środku leśnej gminy Kluczewsko. Pobyt u nas to również pełen relaks w towarzystwie rzadko hodowanych Danieli, świetnych sąsiadów oraz (prawdopodobnie!) najmilszych gospordarzy, jakich można spotkać na swojej wakacyjno-weekendowej drodze.

Masz dość hoteli, moteli, pensjonatów czy innych miejsc, w których mimo teoretycznie niezłego klimatu nadal nie zaznajesz spokoju z powodu nieustających telefonów? Może Twój partner lub partnerka nieustannie "wisi na telefonie"? Dzwoniąc do nas daj znać, że potrzebujesz dla swojej komórki miejsca wyposażonego w "brak zasięgu" - mamy takie przygotowane specjalnie dla Ciebie. Spokój gwarantowany.

Odkryj Danielówkę. Warto.

Logo Danielówki - agroturystyka (na ręcznikach)
Pokój w pensjonacie Danielówka
Pokój w pensjonacie Danielówka
Logo Danielówki - agroturystyka (na ręcznikach)
Łazienka w eko-agroturystycznym pensjonacie
Logo Danielówki - agroturystyka (na ręcznikach)
Taras Danielówki - Eko-agroturystyczego pensjonatu

Różnorodne pokoje

Wybierz swój

Okoliczne atrakcje

Znajdź coś dla siebie

Swojska kuchnia

Zasmakuj w danielówce